Výlet na Prague patchwork meeting 2014

Ve dnech 4. – 6. dubna 2014 se uskutečnila již 8. mezinárodní výstava Prague patchwork meeting v Praze s účastí téměř 6 000 účastníků a 768 exponátů.

Výstava, která se svým rozsahem a návštěvností řadí mezi nejvýznamnější výstavy patchworku a dalších textilních technik patří mezi největší ve střední a východní Evropě. I letos jsme se spolu s ženami soustředěnými kolem Výtvarné dílny v Zahrádkách a Domu gobelínů v Jindřichově Hradci této výstavy zúčastnili v počtu více jak 20 účastníků.

Poprvé se na výstavě se svými quilty předvedly i dvě moje žačky – Linda Burianová a Markéta Geistová, která se umístnila na výborném 10. místě návštěvnické soutěže Český quilt. Gratuluji.

V příštím roce se výstava bude konat ve dnech 10.-12.dubna 2014.

Na fotografii je ukázka mé práce ke společnému projektu Uzbekistán:

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je mirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>