Nastal čas k odevzdání prvního projektu

Milé dámy,
naplnil se nám čas k odevzdání prvního projektu, kterým je JABLKO. K dnešnímu dni mám doma 20 listů nachystaných k sestavení do albumu. Práce jsou opravdu hodně vydařené a tak je radost je dále zpracovávat. Jednotlivé listy albumu budou řazeny podle abecedy a k prvnímu nahlédnutí, jako na celek, si je můžete prohlédnout na kreativu v listopadu.

Tento týden jsem také projednávala termíny a prostory našich společných výstav. Výstavní turné zahájíme v Dačicích v Městském muzeu a galerii. Výstava patchworku v Jindřichově Hradci se bude konat květenu 2015 v rámci selských trhů v prostorách Langrova domu na náměstí Míru. Termíny obou akcí budou ještě upřesněny a včas se o nich dozvíte.

Ráda přijmu jakoukoli radu či pomoc, která prospěje naší společné věci. Tímto Vás chci požádat o připomínky a náměty k výstavě, jakákoliv aktivita je vítána.

I nadále Vás budu prostřednictvím svých stránek informovat o průběhu příprav výstav.

Těším se na další shledání s Vámi, Mirka Fáberová

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je mirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>