Listopadový kurz je za dveřmi

Blíží se listopadový kreativní kurz patchworku ve Výtvarné dílně v Zahrádkách.

Nejdříve bych chtěla všem, které jste se zapojily, poděkovat za hvězdy. K dnešnímu dni jste odevzdaly přesně 70 hvězd, což vzhledem k rozměru bloků a dek, které z nich budeme šít, odpovídá 5 quiltům. Se 13 hvězdami, mají oranžové pozadí, se k našemu projektu připojily i ženy z Rakouska ze skupiny Quilter Bandlkramer.

Dnes jsem všechny hvězdy vyfotografovala, aby jste se ještě před víkendem mohly potěšit tou krásnou barevnou mozaikou. Já se z toho tedy těším velice a doufám, že budete i vy.

O víkendu naši společnou práci na hvězdách dokončíme. Budeme pracovat po skupinách a každá skupina si ještě na závěr vyrobí skládanou hvězdu tak, jak je na obrázku.

20141106bs20141106as

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je mirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Listopadový kurz je za dveřmi

  1. Francamente, eu não acredito em independência, principalmente na nossa. Seremos sempre colônia dos países ricos, dando a eles nossas terras, riquezas e conhecimentos. Para vocês terem uma ideia, o Brasil exporta a matéria-prima a preço de banana e exporta o mesmo produto(já ins)itrialdzadou, com alto valor agregado. Como pode isso? Nós somos brasileiros, mas infelizmente, os portugueses nos deixaram um legado maldito: a burrice!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>