Informace – duben 2015

Milé dámy, zveřejňuji pár informací ohledně skončené výstavy v Dačicích a krátký přehled toho, co nás čeká v nejbližších týdnech.

  1. Ohledně Vašich quiltů z výstavy v Dačicích, které mám ještě doma – většinou jde o quilty vánoční, které vystaveny nebyly a od pár žen mám všechny quilty. Individuálně se s Vámi dohodnu na předání zbylých quiltů po 10.5.
  2. Další zpráva pro Vás je ta, že budu objednávat Termolín (180g silnější), kdo bude chtít, nahlaste se mi do 10.5., pak uzavírám objednávky. Pokud by někdo chtěl něco jiného, dejte také vědět.
  3. Během července – srpna Vás ještě budu atakovat kvůli quiltům visacím na výstavu do Jindřichova Hradce. Tam bude třeba cca 12 ks na zavěšení jednolůžkových. Prosím, dejte mi vědět, zda byste mohly zapůjčit v termínu cca srpen – říjen 2015 nějaký vhodný quilt + ještě 1-2 kousky – polštář, kabelka apod.
  4. Další termíny kurzů:  23.5. – 24.5.2015 – VD Zahrádky – Kaleidoskop, 13.6. – 14.6.2015 – VD Zahrádky – Kreativní víkend. Další kurzy jsou plánovány až po prázdninách
  5. Založila jsem si účet na Pinterestu a plním ho inspiracemi pro Třeboň. Až se mi bude zdát, že to stojí za to, pošlu Vám odkaz, abyste už také mohly přemýšlet o konkrétních vzorech. Vše si upřesníme na kreativu v červnu.
  6. Pokud máte nějaký námět, myšlenku a měly bychom ji znát všechny, napište, předám ji podobnou formou, jako dnes, ostatním. Pravděpodobně to budu dělat přes svůj web, možná blog a vás budu na aktualitu upozorňovat zasláním odkazu na e-mail.

Děkuji za pozornost a zdravím a přeji krásné jaro, Mirka.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je mirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>