Informace – červen 2015

Opět mám pro Vás pár informací, tak čtěte pozorně…

  1. Čeká nás kreativní víkend v Zahrádkách o víkendu 13.6.- 14.6. 2015. Náplň našeho červnového setkání se bude točit hlavně „okolo Třeboně“. Rozvrhneme si úkoly mezi sebe, uvidíte prostory, ve kterých budeme vystavovat, dostanete látky na šití, vyberete si vzory, dozvíte se bližší informace o výstavě… Dále si vyzkoušíme šití pomocí freezer papíru. Vezměte si s sebou čtverec látky 30×30 cm jednobarevné nebo s drobným nenápadným vzorem a k tomu různé zbytečky látek nejmenší cca 5×5 cm v kontrastní barvě ke čtverci, pomůcky na ruční šití.
  2. Jako informaci Vám rovněž dávám, že v sobotu 13.6., v Domě gobelínů Jindřichův Hradec, bude vernisáž výstavy NUDA organizované Gudrun Heinz s úvodním slovem paní Jany Štěrbové, na kterou jsme zvané.
  3. Během tohoto kreativu se budeme také bavit o výstavě v Domě gobelínů v Jindřichově Hradci, více najdete ZDE.
  4. Těm z Vás, kterým ještě chybí nějaké předměty z výstavy z Dačic, se jich také dočkáte.
  5. Jak jsem slíbila, zveřejňuji pro Vás svůj účet na Pinterestu, kde si můžete najít inspiraci pro šití na výstavu do Třeboně. Prohlížejte, hledejte, inspirujte se a přineste i svoje představy…

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je mirka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.